Szukaj w wynikach


Wyniki 1 do 50 z 168 dla Imię zaczyna się od APOLONIA ORAZ Istniejące drzewo równe Warzyńscy

1 2 3 4 Dalej» | Heat Map

 #  Nazwisko, imię    ID osoby   Data i miejsce urodzenia    Lokalizacja 
1
Ambroziak Apolonia z d. Grudna
I16496  ur. ok. 1791  
2
Archutowska Apolonia z d. Brudzińska / Brudzieńska
I10442  ur. 10 luty 1815 Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska  
3
Baniak Apolonia z d. Dylewska
I26435  ur. data nieznana  
4
Bańka Apolonia
I20711  ur. 4 luty 1860 Niesłuchowo, płocki, mazowieckie, Polska  
5
Bańka Apolonia z d. Pyszczek
I20517  ur. 28 kwie. 1787  
6
Barcikowska Apolonia
I15311  ur. 15 mar. 1903 Radzanowo, płocki, mazowieckie, Polska  
7
Bartold Apolonia
I6566  ur. 9 luty 1872 Rogowo koło Łętowa, płocki, mazowieckie, Polska  
8
Bartosiewicz Apolonia
I9362  ur. 19 sier. 1910 Bojary, wileńsko - trocki, wileńskie, Polska (obecnie Litwa)  
9
Bartoszko Apolonia z d. Dubicka
I9354  ur. 30 kwie. 1873 Zaścianek Podwileńce (już nie istnieje), wileńsko - trocki, wileńskie, Polska (obecnie Litwa)  
10
Bedau Apolonia Dorota
I7607  ur. 9 luty 1821 Mąkolin, płocki, mazowieckie, Polska  
11
Bednarek Apolonia z d. Pasik
I32362  ur. 1838 Wielka Wola, tomaszowski, łódzkie, Polska  
12
Bodal Apolonia
I12207  ur. data nieznana  
13
Borowska Apolonia z d. Nersz
I31162  ur. 17 kwie. 1861 Podolszyce, płocki, mazowieckie, Polska  
14
Borzuchowska Apolonia
I13359  ur. 4 luty 1809 Borzuchowo, ciechanowski, mazowieckie, Polska  
15
Breńda / Brenda Apolonia z d. Kurek
I26663  ur. data nieznana  
16
Chabowska Apolonia
I25565  ur. 10 luty 1861 Szewce, płocki, mazowieckie, Polska  
17
Chrapkowska Apolonia
I11255  ur. ok. 14 sty. 1861  
18
Chudkowska Apolonia z d. Szymborska
I11256  ur. 8 luty 1808 Podolszyce, płocki, mazowieckie, Polska  
19
Chyczewska Apolonia
I34987  ur. 1820  
20
Ciarka Apolonia
I12358  ur. 14 mar. 1847 Gromice, płocki, mazowieckie, Polska  
21
Ciarka Apolonia
I25480  ur. 23 sty. 1869 Miszewo Murowane, płocki, mazowieckie, Polska  
22
Ciarka Apolonia z d. Chmielewska
I21879  ur. 3 luty 1843 Gąsewo, płocki, mazowieckie, Polska  
23
Cywińska Apolonia z d. Stefaniak
I21102  ur. 6 luty 1839 Worowice, płocki, mazowieckie, Polska  
24
Czekaj Apolonia
I6255  ur. 14 luty 1906 Bromierzyk, płocki, mazowieckie, Polska  
25
Damaziak Apolonia z d. Kępiak
I28000  ur. ok. 1819  
26
Dębowska Apolonia z d. Szymborska
I26092  ur. ok. 1782 Śladów, sochaczewski, mazowieckie, Polska  
27
Deptuła Apolonia z d. Michałowicz
I23730  ur. data nieznana  
28
Dobrzeniecka Apolonia z d. Pęszyńska
I20019  ur. ok. 1809  
29
Dolińska Apolonia
I34485  ur. 3 sty. 1900 Badurki, płocki, mazowieckie, Polska  
30
Dolińska Apolonia Julianna z d. Skierska
I11739  ur. 8 luty 1840 Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska  
31
Dorobek Apolonia z d. Fuz
I22126  ur. ok. 1794  
32
Dylewska Apolonia z d. Jakubowska
I6805  ur. 16 list. 1912 Aleksiewo, płocki, mazowieckie, Polska  
33
Dymek Apolonia
I10308  ur. 9 luty 1894 Wodzymin, płocki, mazowieckie, Polska  
34
Dziecinna Apolonia z d. Muchor
I11103  ur. 12 sty. 1792  
35
Dzięgielewska Apolonia z d. Ślubowska vel Przybysz
I5975  ur. 14 luty 1810 Mąkolin, płocki, mazowieckie, Polska  
36
Dąbrowska Apolonia z d. Piotrowska
I34766  ur. ok. 1835 Niszczyce, płocki, mazowieckie, Polska  
37
Dąbska Apolonia z d. N
I30947  ur. data nieznana  
38
Dądzik Apolonia z d. Dymek
I33392  ur. 15 kwie. 1875 Kanigowo, płocki, mazowieckie, Polska  
39
Dądzik Apolonia z d. Pietrzak
I8854  ur. 7 luty 1829 Kosino, płocki, mazowieckie, Polska  
40
Dłużniewska Apolonia z d. Kierska
I8349  ur. 9 luty 1800 Kierz, płocki, mazowieckie, Polska  
41
Flis Apolonia z d. Marcinkowska
I4881  ur. 4 lip. 1910 Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska  
42
Frankowska Apolonia z d. Świderska
I13879  ur. 1790 Szczytno, płocki, mazowieckie, Polska  
43
Gachowicz Apolonia z d. NN
I35778  ur. data nieznana  
44
Gawryszewska Apolonia Katarzyna z d. Karwat
I31756  ur. 10 luty 1822 Dębowa Góra, skierniewicki, łódzkie, Polska  
45
Golacik Apolonia
I16399  ur. 6 luty 1867 Bulkowo, płocki, mazowieckie, Polska  
46
Gontarska Apolonia
I29339  ur. 8 luty 1847 Młodochowo, płoński, mazowieckie, Polska  
47
Gorzelana vel Maciejak Apolonia z d. Gieras
I26776  ur. 15 luty 1803  
48
Goszczyńska Apolonia Marianna z d. Karwowska
I4813  ur. 10 sty. 1818 Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska  
49
Gozdanek Apolonia z d. Fabisiak
I10966  ur. 1807  
50
Gościcka Apolonia
I17319  ur. 16 kwie. 1870 Brudzyno, płocki, mazowieckie, Polska  

1 2 3 4 Dalej» | Heat Map